Loading...
Cenník 2019-11-23T15:41:07+01:00

Cenník čistenia / montáže-demontáže

Keďže je na trhu veľké množstvo vozidiel s rozdielnymi typmi a umiestnením DPF filtrov a katalyzátorov, nie je možné stanoviť presnú cenu demontáže/montáže, ktorá  je na každé vozidlo individuálna. Bez obhliadky Vám vieme povedať len približnú sumu. Konečná cena záleží aj od od toho, v akom stave je výfukové potrubie – spoje. Vo veľa prípadoch sa demontáž napr. z dôvodu hrdze môže predĺžiť (ak dôjde k nutnosti odrezania a odvŕtania zalomeného štiftu a pod.).

Pre stanovenie približnej ceny za montáž/demontáž nás prosím kontaktujte prostredníctvom formulára, e-mailu alebo telefonicky.

Uvedené ceny nižšie nezahŕňajú montáž/demontáž.

Čistenie DPF úžitkových vozidiel – dodávok (Ford transit, Renault Master, Fiat Ducato, Mercedes Vito, …) –  180 – 260 € s DPH v závislosti od typu.

Čistenie DPF spojeného s katalyzátorom, ktorý je rozoberateľný, zahŕňa aj výmenu tesnenia a skrutiek (napr. Peugeot 1,6 a 2,2 HDI) – 240 € s DPH.

Ak nie je možné vyčistenie DPF alebo katalyzátora (z dôvodu poškodenia keramickej časti) neúčtujeme žiadny poplatok –  0 € s DPH.

Pri extrémne zanesených DPF alebo katalyzátoroch olejom, sa cena navyšuje o 60 € s DPH.  (v takýchto prípadoch čistenie nevykonávame na počkanie)

Diagnostika osobných vozidiel (kontrola systému, nastavenie riadiacej jednotky po montáži vyčisteného DPF, mazanie chýb) cez profesionálne certifikované diagnostické zariadenia – 25 € s DPH (osobné vozidlá), 35 € s DPH (úžitkové vozidlá) .