Cenník čistenia / montáže-demontáže

Je veľké množstvo vozidiel s rôznymi typmi a rôznym umiestnením DPF filtrov a katalyzátorov, nie je možné stanoviť presnú cenu demontáže/montáže, ktorá je na každé vozidlo individuálna. Bez obhliadky vieme určiť len približnú cenu za prácu. Konečná cena záleží aj od od toho, v akom stave je výfukové potrubie – spoje. Vo veľa prípadoch sa demontáž napr. z dôvodu hrdze môže predĺžiť (ak dôjde k nutnosti rezania alebo odvŕtania zalomeného štiftu a pod.).

Pre stanovenie predbežnej ceny za montáž/demontáž nás prosím kontaktujte prostredníctvom formulára, e-mailu alebo telefonicky.

Uvedené ceny nižšie nezahŕňajú montáž/demontáž z vozidla.

Čistenie DPF úžitkových vozidiel – dodávok (Ford transit, Renault Master, Fiat Ducato, Mercedes Vito, …) –  180 – 280 € s DPH v závislosti od typu.

Čistenie DPF spojeného s katalyzátorom, ktorý je rozoberateľný, zahŕňa aj výmenu tesnenia a skrutiek (napr. Peugeot 1,6 a 2,2 HDI) – 240 € s DPH.

Ak nie je možné vyčistenie DPF alebo katalyzátora (z dôvodu poškodenia keramickej časti) neúčtujeme žiadny poplatok –  0 € s DPH.

Pri extrémne zanesených DPF alebo katalyzátoroch olejom, sa cena navyšuje o 80 € s DPH.  (v takýchto prípadoch čistenie nevykonávame na počkanie)

Diagnostika vozidiel (kontrola systému, nastavenie riadiacej jednotky po montáži vyčisteného DPF, mazanie chýb) cez profesionálne certifikované diagnostické zariadenia – 28 € s DPH (osobné vozidlá), 36 € s DPH (úžitkové vozidlá) .

Profesionálne čistenie na certifikovanom stroji. 

Osobné autá

150 EUR + DPH
  • Diagnostika filtra
  • Čistenie + protocol

Nákladné autá

od 410EUR + DPH
  • Diagnostika filtra
  • Čistenie + protokol

Ostatné

Dohodou
  • Diagnostika filtra
  • Čistenie + protokol